Шенжен Yikoo TechnologyCo., Ltd е професионална производител на снимање Автомобил DVR, автомобил црна кутија, домофон, камера акција и сите видови на апарати за спортови на отворено. Ние се фокусира на истражување и развој на нови видови на автомобили DVR и specializedin производство и продажба. Способноста на добро опремени со уметност и занаети дизајнирани, мувла одлуки и пластични инекција е нашата единствена предности.

Прочитај повеќе
Види се
WhatsApp Онлајн Chat!